PROSÍM!!!hlasujte pro mě TU a TU PS.Napiš kolikátý hlas a klidně udělám i diplomek!!!

PŘIHLAŠ SE!!! SONB TU!!!
Bleskovka TU!!!

Zac Efron a HSM

28. dubna 2008 v 22:53 | aktualne.cz |  Zac Efron
Praha - Pořád ještě nevíte, kdo je ten mladíček s pronikavě modrýma očima na plakátu nad postelí vaší dcery a neteře?
Přece Zac Efron, idol mladších teenagerek z generace bravo girl a hvězda Muzikálu ze střední. Za chvíli půjdete koupit už druhý díl tohohle "filmíku" na DVD.
Každá generace musí mít svůj hudební film a kýč. Na oblibu Pomády a Hříšného tance dnes navazuje Muzikál ze střední - překvapivý americký hit. Prozatím dva televizní filmy z produkce studia Disney vyprávějí o lásce sportovce Troye a geniální mladé vědkyně Gabrielle.

Nejsledovanější pořad všech dob

Protikladné postavy spojuje vášeň pro hudbu - takže když se schyluje ke konkurzu na školní muzikál, nechybějí mezi zájemci. Cestu za štěstím jim komplikuje jen spolužačka Sharpay coby blonďatá varianta Paris Hilton a její bratr.
High School Musical - Muzikál ze střední
V druhém dílu parta vyráží na prázdniny do letoviska patřícího rodičům Sharpay. Ta pochopitelně opět využije každé možnosti, jak lásku překazit, ale s pomocí písně na rtech i tady Troy a Gabrielle dospějí k finálnímu polibku; ten je také maximem, který si dovolí, nepočítáme-li občasné tření nosů.
Muzikál ze střední se poprvé na americkém kanálu Disney vysílal v lednu 2006 a zaznamenal masivní ohlas. Pokračování mělo premiéru v srpnu 2007 a bylo vůbec nejsledovanějším pořadem kabelových televizí všech dob.
A začala klasická expanze. Loni dvacetiletý Zack Efron a devatenáctiletá Vanessa Hudgens, kteří ztvárnili ústřední dvojici, si už vysloužili módní společnou přezdívku Zanessa.
Soundtracky obou filmů patří k nejprodávanějším titulům všech dob. Dobře se vede videohře, množství knih a pochopitelně i oběma dílům na DVD; druhý právě přišel na český trh.
Internet je zaplaven pirátskými kopiemi, fanouškovskými stránkami, Youtube nabízí videa z filmu i parodie.
Oblíbené jsou pódiové verze muzikálu: za sebou mají protagonisté koncertní turné i divadelní nastudování. Od června bude místní divadelní verze k vidění i na britských ostrovech, po USA i Británii cestuje muzikál na ledě.

Osvědčený mix starého a nového

Úspěch vždycky stojí a padá s klasickou banální jednoduchostí romantické zápletky i nenáročných melodií. A s aktuálností kulis, ve kterých se odehrává.
High School Musical - Muzikál ze střední
Gabrielle a Troy působí spíše jako parodie na latinskoamerickou Barbie a Kena. Ale umělohmotné duo má úspěch právě proto, že vypadá jako dospělé. A kdo si vybaví dnešní dvanácti- a třináctileté dívky, ví o čem je řeč.
Vymóděný vzhled hrdinů přitom kontrastuje s jejich cudným chováním, za které by se nemuseli stydět nejen v Pomádě, ale i v klášterní škole. A když se Troy a Gabrielle přitulí se sladkými úsměvy a písní , vloudí se na mysl obraz Evy a Vaška.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rane Rane | 28. dubna 2008 v 22:58 | Reagovat

trapny :(

2 petra petra | 19. května 2008 v 20:35 | Reagovat

fakt suprový

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Kopíruj pouze se zdrojem tohoto blogu dalo mi to fakt práci!!!